Od teorii do praktyki - konkurs

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza wraz z partnerami konkursu - firmami SIKA i HILTI, zaprosza studentów budownictwa do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe "Swissstandards.pl Od teorii do praktyki"

Konkurs przebiega dweutapowo:

Etap 1. do 31.12.2019 studenci zgłaszają propozycje tematów swoich prac z krótkim planem/ opisem założeń koncepcyjnych pracy na https://odteoriidopraktyki.pl/rejestracja/

Etap 2. po 15.01 - osoby zakwalifikowane do II etapu piszą pracę , mogąc korzystać ze wsparcia merytorycznego wybranego Partnera

• do końca 09.2020 - student przesyła obronioną pracę
  • do końca 11.2020 - wyłonienie zwycięzców

Dla autorów najlepszych prac - płatne staże w HILTI lub SIKA.

izba szwajcarska konkurs