Warsztaty nt. kontroli finansowo-księgowej

Zapraszamy do udziału w II edycji szkoleń i warsztatów w ramach projektu POWER. Projekt „NOWOCZESNA I EFEKTYWNA UCZELNIA” – ma na celu zapewnienie kompleksowego innowacyjnego rozwoju kształcenia studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w następującym warsztacie:

kontrola finansowo – księgowa

Szczegółowy zakres oraz terminarze w zakładce Studenci – POWER

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 7.11.2019r. i przekazanie go na Wydziała Zarządzania do dr Grzegorza Klarkowskiego pok. 109, mgr inż. Mgdaleny Kasprowicz pok. 102 lub mgr Adrianny Guzowskiej pok. 214.