Rekrutacja na studia II stopnia - wybór specjalności

baner 2020 ii stopien

Zapraszamy do studiowania na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

W ofercie kształcenia II stopnia, w ramach naboru na semestr letni znajdują się następujące kierunki:

• ARCHITEKTURA,
  • BUDOWNICTWO,
  • INŻYNIERIA ŚRODOWISKA.

Ponadto na kierunku BUDOWNICTWO (II stopień studia stacjonarne) w ofercie dydaktycznej znajdują się następujące specjalności:

• Drogi, Ulice i Lotniska
  • Budownictwo Niskoenergetyczne
  • Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie
  • Mosty

Na kierunku INŻYNIERIA ŚRODOWISKA (II stopień studia stacjonarne) w ofercie dydaktycznej znajdują się następujące specjalności:

• Urządzenia Sanitarne
  • Monitoring Środowiska