Sukces Koła Naukowego Mechaniki Budowli

W dniach 25-26 czerwca 2016 roku odbyło się IV Interdyscyplinarne Sympozjum Naukowe "Nauka niejedno ma imię...". W sympozjum uczestniczyli studenci Koła Naukowego Mechaniki Budowli z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, wygłaszając prelekcje: "Wpływ sposobu modelowania oparcia stropu na ścianie murowanej na rozkład sił wewnętrznych" (Andrzej Adamczyk) oraz "Modyfikacja betonu lekkiego przy zastosowaniu regranulatu EPS" (Marta Bujnowska, Tomasz Wiśniewski).

Andrzej_Adamczyk