Rozstrzygnięcie konkursu „Najlepsze prace dyplomowe za rok 2015".

Z przyjemnością chcielibyśmy powiadomić społeczność akademicką, że absolwenci Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, nagrodzeni zostali w konkursie pn. „Najlepsze prace dyplomowe za rok 2015”, który corocznie organizowany jest przez Kujawsko-Pomorską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. Do Izby wpłynęło 25 nominowanych do konkursu prac dyplomowych, z czego 11 to prace inżynierskie, a 14 to prace magisterskie. Kapituła konkursu podjęła decyzję o nagrodzeniu następujących prac naszych absolwentów:

II miejsce egzequo

Autor pracy: mgr inż. Żaneta Derezińska
Tytuł pracy: „Problematyka projektowania stalowych budynków szkieletowych na przykładzie wybranego obiektu”

Promotor: dr inż. Tomasz Janiak

Autor pracy: mgr inż. Krystian Cęcek
Tytuł pracy: “Algorytm numeryczny plastycznej analizy belek stalowych

Promotor: dr inż. Adam Grabowski

III miejsce egzequo

Autor pracy: mgr inż. Krzysztof Musiała
Tytuł pracy:    Projekt konstrukcyjny stacji poboru opłat na autostradzie”

Promotor: dr inż. Justyna Sobczak –Piąstka

Autor pracy: mgr inż. Radosław Łukaszewicz
Tytuł pracy: “Koncepcja poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na wybranym wschodnim obszarze osiedla Bajka  w Bydgoszczy”

Promotor: dr inż. hab. Jan Kempa, prof. nadzw. UTP

Wyróżnienie

Autor pracy: mgr inż. Michał Sowiński
Tytuł pracy: “Projekt technologii i organizacji remontu wybranego budynku użyteczności publicznej”
Promotor: dr inż. Aleksandra Niespodziana

Nagrodzonym Absolwentom oraz ich Promotorom składamy serdeczne gratulacje!