Regionalne Dni Kariery 2016 na UTP

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Regionalnych Dniach Kariery, które odbędą się 5 grudnia 2016 roku w Auditorium Novum na terenie kampusu Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego przy ulicy Kaliskiego 7 w Bydgoszczy. W tym dniu zaplanowaliśmy spotkania z potencjalnymi pracodawcami oraz wykłady:
  • „Rozwijaj się z Atos – ścieżki karier dla inżynierów, humanistów i nie tylko” – A. Cieślak (ATOS)
  • „Google od kuchni – Rozwój zawodowy w branży marketingu internetowego” – M. Kucharska/ Ł. Kmieć (Sunrise System)
  • „Planowanie Kariery Zawodowej” – A. Jakubczak (Manpowergroup)
  • „Nokia jako lider innowacyjnych rozwiązań i technologii naszej przyszłości” – K. Szweda (Alcatel – Lucent/ Nokia)

Wykłady odbywają się w panelach (1 panel zawiera 4 wykłady, całość trwa ok 1 godz.), panele odbywają się w trzech turach rozpoczynając się o godz. 9.00, 10.45 (panel przeznaczony dla studentów) oraz 12.30. Wstęp jest wolny, nie obowiązuje rejestracja. Zapraszamy na rozmowy z wystawcami. Na tegorocznych Regionalnych Dniach Kariery na UTP będzie można spotkać:

1. Nokia

2. Bazy i Systemy Bankowe

3. Atos IT Services

4. Sunrise System

5. QuadGraphics

6. Kaufland

7. Iqor Global Services

8. Cybercom

9. Livingston

10. Tyco Elektonics

11. Młodzieżowe Biuro Pracy

12. Solid Security

13. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

14. ManpowerGroup

15. Wojewódzki Urząd Pracy

16. CAN-PACK SA

17. ID Logistics

18. Boryszew Tensho Poland

19. Eximo Project

Regionalne Dni Kariery w tym roku odbędą się również w Toruniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www Biura Karier UMK.