BUDMA 2017 - III edycja konkursu "Szkice architektoniczne"

Trwa już III edycja konkursu „Szkice architektoniczne” skierowanego do studentów kierunków architektonicznych. W tym roku hasłem przewodnim konkursu jest „Orgia barw w przestrzeni”, umożliwiającym studentom wykorzystanie dowolnej liczby kolorów.

Celem konkursu, podobnie jak w poprzednich edycjach, jest pokazanie umiejętności warsztatowych studentów kierunków architektonicznych uczelni wyższych, posługujących się techniką tradycyjną.

Prace do KONKURSU należy składać w okresie : od 22 września 2016 roku, 9.00, do 20 grudnia 2016 roku, godz. 16.00.

Spośród wszystkich prac, które do dnia 20 grudnia br. napłyną na adres Organizatora (MTP),  Jury Konkursowe wytypuje 10 nominowanych, a spośród nich wybierze trzech zwycięzców, którzy otrzymają nagrody finansowe, odpowiednio w kwotach: 6000, 4000 i 2000 zł. W tym roku przewidziano dodatkowo nagrodę publiczności.

Rozstrzygnięcie KONKURSU i wręczenie nagród odbędzie się 9 lutego 2017r, podczas organizowanych przez ORGANIZATORA Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA (7-10.02.2017r.) w Poznaniu, zwanych dalej targami BUDMA 2017. Podczas targów BUDMA 2017 zorganizowana zostanie wystawa najlepszych prac konkursowych oraz ich pokaz na specjalnym ekranie  na FORUM INSPIRACJE.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu na stronie