VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu “ Student-Wynalazca”

Szanowni Studenci!

Politechnika Świętokrzyska organizuje VII edycję Ogólnopolskiego Konkursu “Student-Wynalazca”.
Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Do konkursu mogą być również zgłoszone wynalazki i wzory użytkowe, które powstały w ramach współpracy międzynarodowej, których współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.
Pięciu laureatów nagród głównych weźmie udział w 45. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie w dniach 29 marca – 2 kwietnia 2017 r. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów w Genewie.
Nabór zgłoszeń do konkursu będzie trwać od 21 listopada 2016 r. do 15 stycznia 2017 r.
Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne będą na stronie http://tu.kielce.pl/student-wynalazca/

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie “Student-Wynalazca” proszone są o składanie kompletnych zgłoszeń do dnia 09 stycznia 2017 roku w budynku Regionalnego Centrum Innowacyjności, pok. C16. W przypadku pytań proszę o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.