Oceń wykładowcę i miej wpływ na jakość kształcenia

Studencie! Studentko!

W miesiącu czerwcu 2017r udostępniliśmy Kwestionariusz oceny zajęć dydaktycznych.
Jest on dostępny z poziomu USOS dla zalogowanych użytkowników, tak aby każdy student mógł ocenić tylko te zajęcia, które miał w planie zajęć.
Ankieta jest w 100% anonimowa. Nie ma możliwości „podejrzeć” ocen poszczególnych studentów.
Wyniki są przedstawiane jako średnia arytmetyczna dla każdego z ocenianych przedmiotów i wykładowców oraz będą wykorzystane wyłącznie w celu poprawy jakości prowadzonych zajęć dydaktycznych.
Ankieta zawiera tylko 5 pytań (wcześniej 13) i jej wypełnianie trwa ok. 10 sekund!

Ankieta dostępna tylko w czerwcu do jej wypełnienia: www.usosweb.utp.edu.pl

ocena_wykadowcw_2017