kandydaci

II edycja studiów - Budownictwo energooszczędne z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii

Logo_UTP_cz_bWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURYlogo_WBAIIS
I INŻYNIERII ŚRODOWISKA UTP w BYDGOSZCZY
  ogłasza
nabór kandydatów
na II edycję studiów podyplomowych
BUDOWNICTWO ENERGOOSZCZĘDNE
Z WYKORZYSTANIEM ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Program studiów podyplomowych Budownictwo energooszczędne z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii obejmuje zintegrowane projektowanie energooszczędnych obiektów budowlanych z uwzględnieniem zasady zrównoważonego rozwoju i z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii. Zintegrowane projektowanie polega na doborze odpowiedniej lokalizacji i właściwym usytuowaniu obiektu budowlanego, doborze kształtu i wymiarów bryły budynku, stosowaniu energooszczędnych i trwałych materiałów konstrukcyjnych oraz na zaprojektowaniu wysokowydajnych instalacji wykorzystujących  odnawialne źródła energii.

Studia adresowane są do kandydatów, którzy ukończyli co najmniej I. stopień studiów, a zwłaszcza absolwentów kierunku: architektura i urbanistyka, budownictwo, ochrona i inżynieria środowiska.

Program studiów obejmuje 180 godzin zajęć projektowych, laboratoryjnych i wykładów rozłożonych na dwa semestry. Zajęcia odbywać się będą w systemie niestacjonarnym (piątek, sobota, niedziela).

Opłata za studia wynosi 3 600,00 zł (1 800,00 zł za semestr)

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału. Rejestracja komputerowa rozpoczyna się 15.08.2016, a termin składania dokumentów upływa 25.09.2016.

Formularz rejestracyjny kandydatów oraz wszystkie niezbędne informacje o studiach znajdują się na stronie: http://budownictwoenergooszczedne.utp.edu.pl

JG_modul_rekrutacja_2017_2018