Konkurs na prace dyplomowe Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej 2018

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza oraz firmy Zehnder, Sika i Hilti zapraszają Studentów WBAiIŚ do udziału w 6 edycji konkursu na najlepsze prace dyplomowe "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki"
(www.odteoriidopraktyki.pl)

Wyróżnikiem konkursu jest możliwość skorzystania z konsultacji i wsparcia merytorycznego Partnera podczas pisania pracy. Autorzy najlepszych prac wygrają płatne staże w wybranej firmie lub nagrody rzeczowe.

Konkurs przebiega dwuetapowo.

Aby wziąć w nim udział wystarczy do 30.11.2018 zgłosić temat planowanej pracy dyplomowej i krótki opis jej założeń na www.odteoriidopraktyki.pl/rejestracja.php

Konsultacje dla osób, które przeszły do II etapu odbywają się od grudnia 2018 do czerwca 2019 r.

IZBA_ulotkaA5_Vedycja_tyl