Szlachetna Paczka 2018 na UTP

W tym roku na naszym Uniwersytecie odbywa się VI edycja projektu Szlachetna Paczka. W tym roku Samorząd Studencki oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów organizuje akcję wspólnie, chcąc pomóc kolejnej, bydgoskiej rodzinie.

27 i 29 listopada będziemy na Holu Głównym UTP (Fordon, budynek 2.1) w godzinach 10:00 - 14:00, zbierać zarówno rzeczy materialne, jak i pieniądze (które zostaną później przeznaczone na zakup węgla i lodówki). Jeżeli znajdą Państwo czas i chcą wspólnie ze studentami przyłączyć się do tak pięknego wydarzenia, zapraszamy Państwa na nasze stoisko. W zamian możemy zaoferować kawę i domowe ciasto oraz wdzięczność wspomaganej przez nas rodziny.

koordynator projektu

Szlachetna Paczka 2018