II edycja konkursu firmy ALSTAL

Znamy zwycięzcę konkursu firmy ALSTAL LOGO_ALSTALU

na najlepszą pracę inżynierską

Zakończono II edycję konkursu firmy ALSTAL na najlepszą pracę inżynierską napisaną na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.  Wygrała praca inżynierska Pana Romana Białka pt. Projekt budynku dwunawowej hali przemysłowej z suwnicami.”. Nagroda ufundowana przez ALSTAL to 3000zł.

Znamy zwycięzcę konkursu firmy ALSTAL

na najlepszą pracę inżynierską

Zwycięzcą II edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską napisaną na WBAiIŚ UTP w Bydgoszczy został Pan Roman Białek.

Pan Roman napisał pracę pt.Projekt budynku dwunawowej hali przemysłowej z suwnicami.”

W skład jury konkursowego weszli: przedstawiciele firmy ALSTAL Grupa Budowlana oraz przedstawiciele Władz Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Oficjalne wręczenie nagrody odbędzie się w czerwcu.

Studenci mogą nadal zgłaszać swoje prace w konkursie na najlepszą pracę magisterską, mają na to czas do 30 września. Nagroda ufundowana przez ALSTAL to 5000zł.

Przypominamy, że zwycięzcami I edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską i najlepszą pracę inżynierską napisaną na WBiIŚ (obecnie WBAiIŚ) zostali: Pan Krzysztof Kaliski oraz Pani Natalia Bugajska.

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy zdecydowali się na udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy. Jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i inicjatywach organizowanych przez ALSTAL.

Aby zapoznać się z innymi inicjatywami skierowanymi do studentów zapraszamy do wejścia na strony:

oraz na nasz profil na Facebooku:

JG statistica dla WBAiIS
geodezja_kartografia