Przysposobienie biblioteczne

Przysposobienie biblioteczne dla studentów I roku studiów stacjonarnych, którzy nie odbyli szkolenia w zaplanowanym wcześniej terminie oraz dla studentów niestacjonarnych (dla chętnych) odbywać się będzie w następujących terminach:

09 - 10.10.2013r. (środa, czwartek) o godz. 15.00 oraz 16.00
12.10.2013r. oraz 26.10. 2013r. (soboty) o godz. 12.00

Szkolenia odbywać się będą w Czytelni Multimedialnej, pok. A16, bud. RCI , Al. Kaliskiego 7 (Fordon).
Więcej informacji: Dział Informacji Naukowej BG, tel.: 340-80-77, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

JG statistica dla WBAiIS
JG modul_rekrutacja 2018