Szkolenie z programu Autodesk 3DS Max

Drodzy Studenci!

Uczelniana Rada Samorządu Studentów wspólnie z firmą BeCreative CAD przygotowała dla Was Autoryzowany Kurs obsługi programu Autodesk 3DS Max. Jest to popularny program do komputerowego wspomagania projektowania i tworzenie wizualizacja swoich projektów, szczególnie popularny wśród architektów.

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat akredytowany przez Autodesk, darmowe materiały szkoleniowe, konsultacje oraz możliwość zdobycia stażu!

To jeszcze nie koniec! Dla Studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy obowiązują niskie, promocyjne ceny:
- 500 zł. - specjalna cena promocyjna dla Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy,
- 450 zł. - specjalna cena promocyjna przy płatności do 24 godzin od zgłoszenia.

Wczesne zapisy pozwoliły nam obniżenie ceny kursu i sprowadzenie ich do kwoty na każdą kieszeń studenta.
Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na nieoprocentowane raty!

Program kursu:
Jeden stopień kursu obejmuje aż 20 godzin zegarowych zajęć podczas, których profesjonalnie nauczymy Was obsługi 3DS Max`a. Szczegółowe zagadnienia sprawdzisz w formularzu rejestracyjnym.

Terminy spotkań:
Spotkanie I 2.12.2016 godzina 16.00 - 20.00
Spotkanie II 3.12.2016 godzina 9.00 - 17.00

Spotkanie III 4.12.2016 godzina 9.00 - 17.00

Lokalizacja:

Sala szkoleniowa C8 Budynek Regionalnego Centrum Innowacyjności przy UTP w Bydgoszczy Fordon , al. prof. s. Kaliskiego 7

Rejestracja elektroniczna:

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!