Studencie! Masz Wpływ Na Jakość Kształcenia

2017_Plakat_Jakosc_ksztalcenia

Drodzy Studenci,

Uprzejmie informuję, że zostałam powołana przez  JM Pana Rektora prof. dr hab. inż. Tomasza Topolińskiego na Pełnomocnika Rektora ds. Doskonalenia Jakości Kształcenia. Przez okres dwóch kadencji obejmujących 8 lat pełniłam funkcję Prodziekana ds. dydaktycznych i studenckich na Wydziale Zarządzania. W związku z tym wszystkie sprawy studentów są mi bardzo bliskie.

Wybierając studia na naszej Uczelni z pewnością chcecie studiować w jak najlepszych warunkach i zdobywać wiedzę oraz umiejętności, które doprowadzą Was do szczęśliwego ukończenia studiów. Współczesne kształcenie to proces dynamiczny wymagający od Uczelni szybkich zmian adekwatnych do potrzeb gospodarki. Od nauczycieli akademickich wymaga rzetelności w przekazywaniu Wam wiedzy niezbędnej do indywidualnego rozwoju, a przede wszystkim życzliwości, partnerstwa w tym procesie, a także sprawiedliwego systemu oceniania. Ciągłe doskonalenie kształcenia wymaga dostępu do informacji, do Waszej opinii o tym procesie.

Aktualnie udostępniamy Wam kwestionariusz ankiety, dzięki, której możecie wpływać na eliminację zjawisk negatywnych, na wskazywanie Waszych oczekiwań. Poświęcając chwilę, możecie aktywnie przyczynić się do poprawy jakości kształcenia. Informację o badaniu dotyczącym oceny zajęć dydaktycznych znajdziecie na:

Postarajcie się wypełnić ankiety w USOSweb.

Zapewniam jednocześnie, że badanie gwarantuje anonimowość. Nie obawiajcie się. Bądźcie rzetelni w Waszych ocenach.

Dziękuję za poświęcony czas. Jestem do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam,
---------------------------------------------------------------------------