Stypendia rządu tureckiego dla studentów zagranicznych

Ambasada Turcji zaprasza do ubiegania się o stypendia rządu tureckiego dla studentów zagranicznych, na które można aplikować od 16 stycznia do 17 lutego br.

Dokładniejsze informacje poniżej

The Turkish Government has been granting undergraduate and postgraduate scholarships for foreign students. Applications for the postgraduate studies for the next year are now open. We have made an announcement on our Embassy website; it is very important that Polish youth is aware of this opportunity. http://varsova.be.mfa.gov.tr/ShowAnnouncement.aspx?ID=326200

przekazuję informacje z Ambasady Turcji dotyczące stypendiów rządu tureckiego dla studentów zagranicznych, na które można aplikować od 16 stycznia do 17 lutego br.
JG_modul_rekrutacja_2017_2018