Konkurs LAFARGEHOLCIM AWARDS

1601_LHA_and_icon_CMYK_

LAFARGEHOLCIM ZAPRASZA MŁODYCH ARCHITEKTÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE LAFARGEHOLCIM AWARDS I RYWALIZACJI O NAGRODY W WYSOKOŚCI OD 10 TYSIĘCY DO 25 TYSIĘCY DOLARÓW

Międzynarodowy konkurs architektoniczny LafargeHolcim Awards odbywa się raz na 3 lata. Wyróżnia projekty odpowiedzialne społecznie, etycznie, ekonomicznie i środowiskowo, promujące zrównoważone budownictwo i odpowiadające na wyzwania współczesnego świata. W aktualnej, V edycji konkursu, zgłoszenia przyjmowane będą do 21 marca 2017 roku do godz. 14.00. Architekci, którzy nie ukończyli jeszcze 30 lat, mogą walczyć o nagrody w kategorii Nowe Pokolenie i wygrać od 10 tysięcy do 25 tysięcy dolarów.

Projekty w konkursie można zgłaszać do 21 marca 2017 roku do godz. 14.00. Przyjmowane są wyłącznie zgłoszenia przygotowane w języku angielskim i zarejestrowane za pomocą specjalnego formularza na stronie https://application.lafargeholcim-awards.org/.

Szczegółowe informacje w załączniku

LAFARGEHOLCIM AWARDS