YES 4 YETI

Cereal Partners Poland Toruń Pacific i UTP w Bydgoszczy zapraszają studentów do wzięcia udziału w IV edycji projektu YES 4 YETI

Jest on dedykowany, przede wszystkim, studentom ostatnich semestrów studiów I i II stopnia.

W ramach projektu będzie można zapoznać się z wieloma zagadnieniami, m.in. tajnikami marketingu, sprzedaży, prawa pracy czy zapewnieniem jakości.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z Panią dr inż. Małgorzatą Sztubecką.

Zgłoszenia do projektu będą przyjmowane do 28.02.2017.

yes_4_yeti

JG statistica dla WBAiIS