Ubezpieczenie studentów 2017/2018

UWAGA STUDENCI!

Informujemy, że na mocy zawartego z InterRisk TU SA Vienna Insurance Group porozumienia w sprawie dobrowolnego ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków oraz odpowiedzialności cywilnej, wszyscy zainteresowani studenci mogą dobrowolnie ubezpieczyć się z okresem ubezpieczenia od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r.

Studenci, którzy opłacą ubezpieczenie w terminie do 31 października br. będą objęci ubezpieczeniem od 1 października br.

Studenci, którzy opłacą ubezpieczenie po 31 października br. będą objęci ubezpieczeniem począwszy od dnia następnego,
w którym dokonano opłaty składki.

Wysokość składki w roku akademickim 2017/2018 wynosi 65 zł.
Po samodzielnym wypełnieniu internetowego formularza zgłoszenia do ubezpieczenia i opłaceniu składki każdy student otrzyma na wskazany adres e-mail:
1) ogólne warunki umowy,
2) zaświadczenie o ubezpieczeniu, które jest dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy ubezpieczenia.

Aby wypełnić formularz zgłoszenia do ubezpieczenia i opłacić składkę należy:
1) wejść na stronę: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline
2) podać nr ID Klienta: jtn5t

Informujemy, że UTP nie jest stroną ani pośrednikiem w procesie dobrowolnego ubezpieczania studentów. Proces ubezpieczania i opłacania składek następuję wyłącznie pomiędzy studentem a firmą InterRisk TU SA Vienna Insurance Group.

W razie wątpliwości studenci mogą uzyskać więcej informacji u przedstawiciela ubezpieczyciela: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

JG_modul_rekrutacja_2017_2018