Informacja dot. przygotowania pracy dyplomowej

INFORMACJA DLA STUDENTÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH PRACĘ DYPLOMOWĄ

Zgodnie z  Zarządzeniem Nr Z.37.2012.2013  Rektora UTP z dnia 18.12.2012 roku w sprawie wprowadzenia procedur Wewnętrznego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia praca dyplomowa, składana w dziekanacie od dnia 1.02.2013 roku oprócz treści powinna zawierać:

• stronę tytułową - zgodną ze wzorem obowiązującym na Wydziale, zawierającą datę i adnotację promotora o przyjęciu pracy ( np.  Pracę przyjąłem)
  • streszczenie pracy wraz z tytułem w języku polskim,
  • streszczenie pracy wraz z tytułem w języku angielskim,
  • podpisane Oświadczenie o oryginalności pracy dyplomowej i samodzielności w jej napisaniu oraz o nie naruszaniu praw autorskich (wg wzoru),
  • podpisane Oświadczenie o przekazaniu Uniwersytetowi prawa do eksploatacji pracy dyplomowej w systemie antyplagiatowym,
  • w przypadku prac wykonywanych zespołowo ( 2-osobowy zespół) powinny zostać podane informacje o zakresie prac realizowanych przez poszczególnych współautorów.
JG statistica dla WBAiIS
geodezja_kartografia