Dzień Młodego Architekta / Dzień Młodego Inżyniera

Już 24 maja 2018 r. (czwartek) w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Dnia Młodego Architekta i Dnia Młodego Inżyniera.

Zarejestruj się już dziś: http://www.b4f.buildercorp.pl/Events/Details/68

W programie dnia m.in. wykład Mistrzów Architektury i Budownictwa „SZTUKA SUKCESU”: arch.Tomasz Konior, arch. Oskar Grabczewski, prof. Krzysztof Żółtowski, inż. Sławomir Pastuszka oraz inż. Paweł Lisiak opowiedzą o trudnej sztuce kompromisu między architektami a inżynierami budownictwa.

Podczas DMA i DMI odbędzie się również Gala BUILDER FOR THE FUTURE, na której zostaną nagrodzeni laureaci konkursów KDMA i KDMI i przedstawiony ranking TOP10 FOR THE FUTURE wydziałów architektury i budownictwa, a także zostaną nagrodzeni najbardziej aktywni uczestnicy programu BUILDER FOR THE FUTURE.

DODATKOWO BEZPŁATNIE: konsultacje branżowe, materiały dydaktyczne, Szkicowniki Architekta, książki na temat architektury i budownictwa.

PLAKAT 24 maja 2018

JG statistica dla WBAiIS