Konkurs - Od teorii do praktyki - V edycja

Celem konkursu jest zbudowanie mostów pomiędzy akademicką teoria a biznesową praktyką oraz stworzenie studentom możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego, zgodnego z wybranym kierunkiem kształcenia.

Partnerami merytorycznymi konkursu dla prac z dziedziny budownictwa są dwa znane koncerny- SIKA oraz HILTI.

Dodatkowo Partnerami tematów powiązanych są Geberit (prace z obszaru techniki sanitarnej) i Zehnder (technologie cieplne).

Autorzy najlepszych prac w swojej dziedzinie mogą wygrać płatny staż u wybranego Partnera lub nagrodę rzeczową.

Konkurs przebiega dwuetapowo.

Studenci mogą zgłaszać swoje tematy do 30.11.2018. za pośrednictwem strony:

www.odteoriidopraktyki.pl/rejestracja.php

Szczególnie zachęcamy do udziału w konkursie Studentów, którzy będą pisać i bronić swoje prace dyplomowe w przyszłym roku akademickim. Osoby, które przejdą do II etapu, mają możliwość konsultowania praktycznych aspektów swoich prac z wybranym Partnerem oraz np. uzyskania dostępu do wyników badań czy ekspertyz.

Załącznik

IZBA_ulotkaA5_Vedycja_180420-02