Kwestionariusz oceny satysfakcji studenta

Uwaga Studenci!

1. W miesiącu czerwcu 2018r udostępniliśmy Kwestionariusz oceny satysfakcji studenta. Jest on dostępny z poziomu USOS dla zalogowanych użytkowników, tak aby każdy student mógł ocenić tylko ten Wydział na którym studiuje.

2. Badanie trwa do końca czerwca br.Od 11 czerwca rozpoczynamy badanie oceny zajęć, które trwać będzie do 8 lipca 2018r.

3. Ankieta jest w 100% anonimowa. Nie ma możliwości „podejrzeć” ocen poszczególnych studentów.

4. Wyniki są przedstawiane jako średnia arytmetyczna dla każdego z ocenianych obszarów funkcjonowania uczelni oraz będą wykorzystane wyłącznie w celu poprawy jakości studiowania na Wydziale.

Ankieta dostępna tylko w czerwcu do jej wypełnienia: ankieter.utp.edu.pl

ocena_zajec_lato 2018

JG statistica dla WBAiIS