Wybór wersji kolorystycznej

Ustawienia zostaną zapamiętane na okres 30 dni.

Wersja kolorystyczna

Wydział Budownictwa, Architektury
i Inżynierii Środowiska
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

studenci

Oferty pracy

BDI - Młodszy Projektant Konstrukcji Stalowych

Bank Danych o Inżynierach
02-304 Warszawa, Al. Jerozolimskie 133 lok. 42
T 022 572 78 00  W www.bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach, działając w imieniu pracodawcy, poszukuje osób na stanowisko:

Młodszy Projektant Konstrukcji Stalowych

nr ref. 8837

(oferta ważna do 10.03.2017)

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma budowlana specjalizująca się w produkcji hal stalowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • wiedza z zakresu technologii budowlanych
  • umiejętność analizy statyczno-wytrzymałościowej
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD i RM-Win
  • znajomość zagadnień konstrukcyjnych
  • mile widziane 2-letnie doświadczenie w wykonywaniu dokumentacji projektowej w branży budowlanej
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie danych i wytycznych do projektów budowlanych
  • wykonywanie projektów
  • specyfikacja zamówień materiałów zgodnych z projektem budowlanym
  • techniczne wsparcie działu sprzedaży
  • kontrola i archiwizacja dokumentacji technicznej, certyfikatów i aprobat

Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia uprawnień zawodowych

Miejsce podjęcia pracy:

  • województwo mazowieckie

Inżynier ds. Rozwoju Rynku (branża budowlana)

Grupa ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. Rozwoju Rynku  (branża budowlana)

Miejsce pracy: Wąbrzeźno, cała Polska

Zadania na stanowisku:

  • Doradztwo techniczne dla klientów,
  • Kontakt z kluczowymi dla firmy klientami – klientami inwestycyjnymi, firmami budowlanymi, biurami projektowymi,
  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami,
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – budownictwo, inżynieria środowiska, architektura, (studia ukończone lub w trakcie) warunek konieczny,
  • Mile widziane doświadczenie pracy w sprzedaży,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientem, orientacja na działanie,
  • Wysoka motywacja do pracy, nastawienie na realizację celów,
  • Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,
  • Samodzielne stanowisko o dużej swobodzie działania,
  • Motywujący system wynagradzania,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon).

Impresa Pizzarotti & C. S.p.A. Oddział w Polsce

Uwaga Studenci i Absolwenci!

Firma Impresa Pizzarotti & C. S.p.A. Oddział w Polsce poszukuje pracowników. Oferty pracy znajdują się w załączniku.

  1. Contract Manager Assistant - Asystent Administrator Kontraktu
  2. Environment Engineer - Młodszy inżynier Ochrony Środowiska
  3. Junior Engineer - Młodszy inżynier
  4. Planner - Planista
  5. Quality Junior Engineer - Młodszy inżynier
  6. Quantity Surveyor - Kosztorysant

BDI - Inżynier Sprzedaży

Nr ref. 8740
(oferta ważna do 09.12.2016)
Międzynarodowy dystrybutor armatury przemysłowej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria Chemiczna i Procesowa, Inżynieria Materiałowa, Inżynieria Produkcji, Inżynieria Środowiska, Mechanika)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
  • chęć rozwoju w obszarze sprzedaży
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami
  • zaangażowanie
  • orientacja na cele
  • lojalność, uczciwość, punktualność
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych na terenie woj. mazowieckiego i łódzkiego
  • stałe rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjacje z odbiorcami
  • doradztwo techniczne
  • konkurencyjne wynagrodzenie (zasadnicze oraz premie)
  • pewność równomiernego wzrostu czerpanych korzyści do rozwoju firmy
  • niezbędny do pracy sprzęt, czyli samochód, laptop, rzutnik, telefon etc.
  • szkolenia wewnętrzne (w kraju i za granicą), jak i zewnętrzne
  • prywatną opiekę medyczną na wysokim poziomie
  • woj. mazowieckie lub łódzkie
JG pomoc dla amelii 1

Nawigacja