Wybór wersji kolorystycznej

Ustawienia zostaną zapamiętane na okres 30 dni.

Wersja kolorystyczna

Wydział Budownictwa, Architektury
i Inżynierii Środowiska
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

studenci

Inżynier ds. Rozwoju Rynku (branża budowlana)

Grupa ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. Rozwoju Rynku  (branża budowlana)

Miejsce pracy: Wąbrzeźno, cała Polska

Zadania na stanowisku:

  • Doradztwo techniczne dla klientów,
  • Kontakt z kluczowymi dla firmy klientami – klientami inwestycyjnymi, firmami budowlanymi, biurami projektowymi,
  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami,
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – budownictwo, inżynieria środowiska, architektura, (studia ukończone lub w trakcie) warunek konieczny,
  • Mile widziane doświadczenie pracy w sprzedaży,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientem, orientacja na działanie,
  • Wysoka motywacja do pracy, nastawienie na realizację celów,
  • Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,
  • Samodzielne stanowisko o dużej swobodzie działania,
  • Motywujący system wynagradzania,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon).

Nawigacja