Uwaga studenci I roku: e-learningowy kurs przysposobienia bibliotecznego

Studenci I roku UTP w Bydgoszczy są zobowiązani do odbycia kursu z przysposobienia bibliotecznego w pierwszym semestrze nauki*.

Kurs umieszczony jest na Uczelnianej Platformie E-learningowej (moodle.utp.edu.pl). Szczegółowe informacje zostaną wysłane

w drugim tygodniu października do każdego studenta drogą mailową

(e-maile zarejestrowane w USOS).

Studentów, którzy nie otrzymają informacji drogą e-mailową, prosimy o kontakt z Działem Informacji Naukowej BG UTP, Kaliskiego 7, bud. RCI, pok. A7, tel. 340-80-77, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Założenie konta bibliotecznego, niezbędnego do wypożyczania książek, jest     niezależne  od zaliczenia testu bibliotecznego.

Warunkiem założenia konta w Wypożyczalni jest:

- ważna Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS)

- dowód wpłaty 10 zł (nr konta na stronie Biblioteki / Kontakt)

- wypełniona deklaracja czytelnika na miejscu w Wypożyczalni