wydzia

ALSTAL ZAPRASZA NA WYKŁAD

Zapraszamy Studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego na kolejny wykład w ramach Instytutu wiedzy Praktycznej ALSTAL.

Temat: Odnawialne źródła energii na przykładzie projektu inwestycyjnego farmy wiatrowej.

Zapraszamy 6 czerwca, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy,

al. prof. S. Kaliskiego 7, budynek Auditorium Novum, sala nr 4, godz. 9:30.

Wykład poprowadzi Pan Adam Majewski – Kierownik Projektu OZE, ALSTAL Grupa Budowlana. Absolwent Akademii Techniczno-Rolniczej (obecnie UTP), w branży energii odnawialnej działa od 6 lat. Uczestniczył w realizacji wielu projektów farm wiatrowych.

Instytut Wiedzy Praktycznej ALSTAL to cykl wykładów na temat  zastosowania innowacyjnych technologii i zaawansowanych rozwiązań  w branży budowlanej. Do tej pory studenci mogli przyjrzeć się takim realizacjom jak: Motoarena w Toruniu, Centrum Sportu i Rekreacji w Wielkiej Nieszawce, Termy Maltańskie w Poznaniu czy Opera Leśna w Sopocie.

Dzięki firmie ALSTAL studenci mają szansę poznać od strony praktycznej poszczególne etapy prestiżowych realizacji.  Prelegenci – będący kierownikami budowy na poszczególnych inwestycjach (również absolwentami UTP) –  kompleksowo zaprezentują  procesy inwestycji począwszy od zaprojektowania obiektu, poprzez doradztwo technologiczne, wykonawstwo i uzyskanie wszelkich przewidzianych prawem pozwoleń.

Wychodzimy z założenia, że przyszli inżynierowie swoje doświadczenia powinni czerpać nie tylko z teoretycznych wykładów, ale przede wszystkim z praktycznych rozwiązań. Nasi inżynierowie przekażą Wam to, co najcenniejsze – wiedzę zdobytą dzięki pracy nad konkretnymi projektami. Chętnie odpowiedzą również na wasze pytania.

Zapraszamy, ALSTAL Grupa Budowlana.

Więcej informacji można uzyskać wchodząc na naszą stronę internetową:

www.alstal.eu

w zakładkę: DLA STUDENTA

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/ALSTAL-Grupa-Budowlana/135326429836168?fref=ts

JG statistica dla WBAiIS
geodezja_kartografia