wydzia

Wyjazdy pracowników UTP w ramach programu ERASMUS+

Zachęcamy pracowników Wydziału do udziału w programie ERASMUS+.erasmus_2

Jest to program wspierający finansowo krótkie wizyty pracowników UTP w uczelniach partnerskich w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych  lub w celach szkoleniowych.

Uprzejmie informuję, że podstawą zakwalifikowania się do wyjazdu jest dokument – Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement lub Staff Mobility for Training  Mobility Agreement (w załączeniu), potwierdzony przez przedstawiciela uczelni partnerskiej, z podaniem dokładnie ustalonego terminu realizacji wizyty.

Potwierdzony dokument  należy przekazać do DWM za pośrednictwem Koordynatora Wydziałowego do dnia 15 listopada 2014.

Lista zgłoszeń zostanie przedstawiona Dziekanom poszczególnych wydziałów, którzy zaproponują listę kandydatów w oparciu o zgłoszenia, a ostateczny protokół zostanie zaakceptowany przez Prorektora ds Współpracy z Gospodarką i Zagranicą.

Wizyty będą mogły być zrealizowane od momentu zatwierdzenia listy przez Prorektora do dnia 15 września 2015 r.

W załączeniu znajdą Państwo wykaz umów z uczelniami partnerskimi, jakimi dysponuje każdy wydział oraz formularze Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement lub Staff Mobility for Training  Mobility Agreement.
Załączniki:

1. Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement