wydzia

Seminarium nt. wyrobów budowlanych

Szanowni Państwo!

W dniu 17 listopada 2015 roku Główny Inspektorat Nadzoru Budowlanego przy współudziale Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa organizuje seminarium na temat wyrobów budowlanych. Seminarium odbędzie się w auli Auditorium Novum przy Al. Prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy od godziny 11.00 do 15.00.

Zapraszam do wzięcia udziału w seminarium wszystkich Pracowników oraz Studentów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

prof. dr hab. inż. Adam Podhorecki

JG_modul_rekrutacja_2017_2018